Home
About Site
Webmaster
Copyright
Englishe-mail
PL FFE Site
Webmaster


Hosting by:

Stare Gry .pl
stare gry, klasyka,
abadonware


Best view: IE 5+
800x600
screen resolution


Webmaster

Cześć, mam na imię Marcin i jestem autorem polskiej strony Frontiera.
Urodziłem się w 1977 roku w Bielsku-Białej gdzie mieszkam po dziś dzień, a na codzień zajmuję się handlem, bo jak wiadomo tylko tym dziś opłaca się zajmować.

Moje największe pasje to Rajdy i Internet, natomiast oprócz tego interesuję się naprawdę wieloma rzeczami, w tym oczywiście starymi grami. Ostatnio mam także zajawkę na overclocking i planuje zrobić stronę o swoim komputerze :-)Sick i Mitsubishi Lancer EVO VI


Jeśli chodzi o gry to "karierę" zacząłem w salonach gier przegrywając notorycznie kieszonkowe, później nabyłem konsolę ATARI 2600 która dzielnie służyła mi przez kilka lat a dalej: Atari 65 XE, Amiga 500+, PSX, PC, i PS2.

Moja przygoda z serią Elite zaczęła się od Amigi i gry Frontier: ELITE II, na której przegrałem naprawdę mnóstwo czasu, a na pewno dużo więcej niż w FFE na PC, jednak to właśnie First Encounters pozwoliła mi wrócić do tamtych czasów i głównie temu ma służyć ta strona.

W tym miejscu muszę wspomnieć o Eli bez której nigdy nie zrobiłbym PL FFE Web Site, jej zasługą są wszystkie tłumaczenia z Sirocco Station i nie tylko, a więc większa część zawartości merytorycznej przypada właśnie jej - dzięki Ela!

Co ciekawe nie grała ona nigdy we Frontiera, więc tłumaczenia czasami wychodziły niezwykle zabawnie, Policyjne VIPER-y to były dla niej żmije i i wiele wiele innych śmiesznych sytuacji, ale na szczęście udało mi się w tym wszystkim połapać i poskładać w sensowną całość :-)

Do zobaczenia w nadprzestrzeni!

Commander: SICK_PL  
Dublin Citadel, Gateway [-1,4]Subaru World Rally Team

 

 

 


Copyright >>>do góry

Frontier: First Encounters by David Braben and Frontier Developments ©1995
Everything else ©2002 Marcin Oleksy unless otherwise stated
    PL Frontier: First Encounters Web Site