Home
Downloads
CD Version
In Box

e-mail
PL FFE Site
Webmaster


Hosting by:

StareGry.pl
stare gry, klasyka,
abadonware


Best view: IE 5+
800x600
1024 x 768
screen resolutionWersja CD

Wersja CD ma trochę wyższe wymagania ponieważ posiada liczne sekwencje filmowe, tak szeroko reklamowene przez GameTek "Full Motion Video" jednak żeby wszystko chodziło sprawnie grafika musi mieć przynajmniej 4MB pamięci.
Jeśli nie chcesz instalować wszystkiego na dysku możesz grać z płytą, wtedy dodatkowo dobrze było by mieć CD ROM o prędkości przynajmniej x8.  Na kołnieżyku herb Federacji.Nam udało się poprawić wersje CD w stosunku do oryginału, tą wersje nazwaliśmy Frontier: First Encounters CD 1.07.

Została wyposażona w instalator jak ma to miejsce w nowych grach, tworzy skróty, posiada wszystkie patche i do wyboru w kazdej chwili wersje PL, Semi PL, ENG pod Windows (od 95 po Vistę) oraz oryginalną wersje pod DOS, całośc przygotowana jest pod stare i nowe komputery.Duży statek to duże centrum dowodzenie
Wskazówek jak zaopatrzyć się w tą wersję poszukaj na forum serwisu. Można także szukać oryginalnej gry, pomocne info również na BBS.

Nazwiska aktorów którzy wzięli udział w nagraniach video znajdziecie w dziale About Game/ Credits na PL FFE Web Site, a w dziale In Box możecie zobaczyć zawartość oryginalnego pudełka i informacje o polskim wydaniu FFE!

Frontier: First Encounters PC CD-RomWymagania zalecane:
Wymagania minimalne:
   
Procesor Pentium 166 MMX Procesor Pentium 100
Grafika 4MB Grafika 1MB
Pamięć 32MB RAM Pamięć 16MB RAM
CD-Rom x8 CD-Rom x4
600 MB wolnej przestrzeni na dysku

25 MB wolnej przestrzeni na dysku

Im więcej tym lepiej!  In Box >>>

 

do góryFrontier: First Encounters by David Braben and Frontier Developments ©1995
Everything else ©2008 Marcin Oleksy unless otherwise stated
     PL Frontier: First Encounters Web Site