Home
Earth


e-mail
PL FFE Site
Webmaster


Hosting by:

StareGry.pl
stare gry, klasyka,
abadonware


Best view: IE 5+
800x600
1024 x 768
screen resolution
Earth
(Ziemia)

Ziemia jest stolicą Federacji, usytuowana w samym środku układu słonecznego jest chyba najbardziej cywilizowaną planetą w galaktyce. Bardzo wysoko rozwinięta, otwiera przed każdym komandorem sporo możliwości w drodze do kariery - jedynym warunkiem jest na nią dotrzeć.


        Ziemia: Historyczna stolica FederacjiW tym celu udaj się do Systemu Słonecznego (Sol Systems [0,0]) i wyląduj w którymś ziemskim porcie gwiezdnym, bądź na okołoziemskiej stacji orbitalnej. Jest ich dokładnie 7, a są nimi London, Paris, Tokyo, New York, New Moscow, New San Farancisco oraz Sydney. Na ziemi można zarobić sporo pieniążków na wielu rzeczch, ale na pewno najwięcej zarobisz na handlu nielegalnymi towarami, których lista jest niemała.


Pamiętaj jednak że na ziemi i w całym Systemie Słonecznym równie dobrze jak gospodarka rozwinięte są siły policji, więc trzeba naprawdę uważać, pocieszeniem może być wysoki wskaźnik korupcji: tutaj bierze "w łapę" około 60% gliniarzy. Nielegalnymi towarami są Narkotyki, Skóry Zwierzęce, Żywe Zwierzęta, Niewolnicy, Broń Ręczna i Ciężka, Gaz Paraliżujący oraz Odpady Radioaktywne.

 Jeśli chodzi o te ostatnie należy pamiętać by wyrzucić je w kosmos tuż po wlocie do systemu w przypadku gdy używasz napędów klasy Military Drive. Poza tym na komputery, roboty i maszyny rolnicze na ziemi jest ogromny popyt, dlatego możesz zająć się importem tych produktów i uwierz da się na tym świetnie zarobić. Jeżeli jesteś dość obrotny nie będziesz wracał z ziemi z pustą ładownią, za przysłowiowe grosze możesz na niej nabyć Wódkę, Luksusowe Dobra, Owoce, Warzywa i Mięso, które z kolei sprzedaż z zyskiem w innych systemach.Frontier: First Encounters by David Braben and Frontier Developments ©1995
Everything else ©2002 Marcin Oleksy unless otherwise stated
    PL Frontier: First Encounters Web Site