Home
Liga On-Line
Rules
Results


 

e-mail
PL FFE Site
Webmaster


Hosting by:

StareGry.pl
stare gry, klasyka,
abadonware


Best view: IE 5+
800x600
1024x768
screen resolution

statystyka


Liga On-Line

I-sza Edycja Oficjalnej Ligi On-Line HQ Elite Federation PL: Archiwum.

Mistrzostwa rozegrane zostaną pomiędzy Grudniem 2007 a Czerwcem 2008 (dokładne terminy są podane w regulaminie ramowym (Rules). Składają się z 6 osobno punktowanych rund. Walka będzie toczyć się o tytuł Mistrza Polski w FFE i Puchar Polskiej Federacji ELITE. To nie lada gratka!
Na czym polega Liga On-Line FFE?

Wszyscy zainteresowani spotykają się w ustalonym terminie na czacie serwisu Frontiera gdzie organizator przedstawia zadania do wykonania i przekazuje nam save startowy.

Wszyscy rozpoczynają grę w tym samym momencie z tymi samymi zadaniami, statkami, wyposażeniem, pieniędzmi i czasem na wykonanie (przecietnie ok 30 minut). Po tym czasie nastepuje upload save-ów na serwer przez zawodników. To wszystko w telegraficznym skrócie, każdym zawodom towarzyszy drżenie rąk, nerwy i wiele innych ciekawych objawów, jest także możliwość spotkania się z ekipą fanów Frontiera oraz sprawdzenia się w boju. Myślę że tego typu rozgrywki sa wyjątkowe, nie spotkałem się z podobnymi zawodami nigdzie w necie, są gry on-line lub offline, my stworzyliśmy takie ciekawe połączenie gry Singleplayer z możliwością rozgrywki grupowej, ale nie bezpośrednieJak wziąć udział w zawodach?


W Lidze czy też poszczególnych zawodach zaliczanych do Ligi może wziąć udział każdy gracz potrafiacy latać statkiem kosmicznym w FFE, warunkiem jest zapoznanie się z regulamininem ligi oraz zawodów a także rejestracja na forum ELITE PL, oraz dokonanie zgłoszenia do zawodów poprzez PW forum. Na PW organizator będzie wysyłał także bieżące komunikaty.Kto organizuje Mistrzostwa?

POLSKI SERWIS FRONTIERA (HQ ELITE Federation PL)

Przedstawiciele:


Cmdr. SICK: Pomysł, regulaminy, rozwiązania i inne.

Cmdr. Blue R: Autor zadań i obsługa całych zawodów w sezonie 2007/2008
Zobacz Regulamin i klasyfikacje >>>

Frontier: First Encounters by David Braben and Frontier Developments ©1995
Everything else ©2002-2007 Marcin Oleksy unless otherwise stated
    PL Frontier: First Encounters Web Site