Home
Liga On-Line
Rules
Results


 

e-mail
PL FFE Site
Webmaster


Hosting by:

StareGry.pl
stare gry, klasyka,
abadonware


Best view: IE 5+
800x600
1024x768
screen resolution


Regulamin Ramowy Ligi On-Line FFE:


1. Liga składać się będzie z 6 rund (5 meetengów w tym jeden podwójny) które rozegrane zostaną w/g ustalonego z gory kalendarza, jednak organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminow poszczegolnych rund z zachowaniem co najmniej 2 tygodniowego wyprzedzenia.

Jedna runda będzie podwójna, tzn. będzie trwała 2x dłużej i będzie podwójnie punktowana. Będą też dwa osobne starty z 15 minutową przerwa pomiędzy zawodami.

W Lidze czy też poszczególnych zawodach zaliczanych do Ligi może wziąć udział każdy gracz potrafiacy latać statkiem kosmicznym w FFE, warunkiem jest zapoznanie się z regulamininem ligi oraz zawodów a także rejestracja na forum ELITE PL, oraz dokonanie zgłoszenia do zawodów poprzez PW forum. Na PW organizator będzie wysyłał także bieżące komunikaty.

4. Klasyfikacja będzie prowadzona na osobnej podstronie serwisu (Results) a także na forum w dziale The Race is On: Polska Liga First Encounters

Punkty będą przyznawane w/g klucza: 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1, jednak najwyższa liczba przyznanych punktów musi zawsze odpowiadać liczbie graczy na starcie do poszczególnych zawodow: jeśli startuje np. 5 osób to punkty przyznajemy kluczem 5-4-3-2-1 itd. Gracz, który nie ukończy zawodów lub zostanie zdyskwalifikowany nie otrzymuje żadnych punktów (dopisane zostanie w tabeli 0 punktów).

Jeden raz w ciągu sezonu będzie można zdobyć dodatkowe punkty, bedą one przyznawane za wygranie zawodów w podwójnej rundzie. (+1 pkt. za każde wygrane zawody)

5. Organizator gwarantuje równe warunki wszystkim uczestnikom (m. in.plombowany statek - każdy lata takim samym, z identycznym wyposazeniem itp.).

6. Minimalna ilośc zawodników na starcie pojedynczej rundy to 3. W przypadku mniejszej frekwencji runda zostanie odwołana i nie będzie rozegrana.

7. Protesty należy zgłaszac do 24 godzin po opublikowaniu wyników przez organizatora, po tym czasie wyniki uznane zostana za oficjalne i nie bedzie można ich zmienić.

8. Organizatorem Ligi z ramienia Polskiej Federacji ELITE jest Cmdr. Blue R, za całokształt, pomysł i offset odpowiedzialny jest Cmdr. SICK

9. Liga On-Line FFE jest Oficjalna Liga Polskiej Federacji ELITE, oraz oficjalnymi otwartymi Mistrzostwami Polski w grę Frontier: First Encounters.

10. Nagrody:

-Dla zwyciezcy w klasyfikacji generalnej 1 Edycji Ligi On-Line FFE Puchar z imienną tabliczką.


-Za zajęcie miejsca 1-3 w klasyfikacji generalnej 1 Edycji Ligi zawodnikom z poza ELITE PL Polska Federacja wystosuje zaproszenie do wstapienia w jej szeregi.

Dla zawodników z ELITE PL: Wirtualne puchary będą wstawiane do ELITE PL za miejsca 1-3 w każdej rundzie, miejsca 1-3 w klasyfikacji generalnej 1 Edycji Ligi, oraz za każdy zdobyty punkt bonusowy.

W "puli nagród" są też 2 odznaczenia ELITE PL, zostaną przekazane dla dwóch najwyżej sklasyfikowanych zawodników z poza ELITE PL, jednak muszą oni zostac sklasyfikowani minimum w 3 rundach.

Odznaczenie ELITE to unikat na skalę światową, odznaczenia zostały wyprodukowane przez HQ ELITE PL i w tej chwili posiadają je tylko membersi HQ ELITE PL.
Kalendarz 1-szej Edycji Ligi On-Line FFE

Runda 1. 09.12.07 - Medic!

Runda 2. 06.01.08 - StarshipCommander

Runda 3 i 4. 10.02.08 (podwójne) The best of...

Runda 5. 06.04.08 - TAXI!

Runda 6. 01.06.08 - Lonely hero


Klasyfikacje/Results >>>

Frontier: First Encounters by David Braben and Frontier Developments ©1995
Everything else ©2002-2008 Marcin Oleksy unless otherwise stated
    PL Frontier: First Encounters Web Site