Home
Missions
Standard
Military
Hand Coded
Thargoids
Ranks
-

e-mail
PL FFE Site
Webmaster

Hosting by:
StareGry.pl
stare gry, klasyka,
abadonwareBest view: IE 5+
800x600
1024x768
screen resolution


Misje
(Missions)

Misje to oczywiście dalszy rozwój twojej kariery i dalsze zarabianie pieniędzy. Podzieliłem je na kilka rodzajów, gdyż zasadniczo się różnią. Standardowe, bo są dostępne wszędzie, Wojskowe, bo można zdobywać dzięki nim stopnie i medale, Hand Coded - bo zmieniają świat, Thargoids bo to poprotu trzeba przeżyć.Misje Standardowe
(Standard)

Misje Standardowe możesz wykonywać praktycznie cały czas. Są to stosunkowo proste (oprócz zabójstw) i przyjemne misje za które zdobywasz nie tylko pieniądze, ale także reputacje i doświadczenie. Misje typu dostarczanie przesyłek, informacje, przewóz pasażerów, czy wspomniane zabójstwa mogą być naprawdę ciekawe, a napewno przyniosą same korzyści.

Misje Wojskowe
(Military)

Misje Wojskowe możesz wykonywać od początku gry. Wstąp do armii i pracuj jako agent. Przede wszytkim dają ci stopnie wojskowe (ranks) w Federal Military i tytuły w Imperial Navy. Zdobywasz je właśnie poprzez wykonywanie misji wojskowych, każda z nich jest punktowana i za wykonanie jej otrzymujesz ilość punktów adekwatną do zlecenia. Najwyżej punktowane są oczywiście te najtrudniejsze. Za niewykonanie kontraktu odejmą ci ilość punktów którą mogłeś dostać za misje, więc radzę byś ich nie lekceważył, bo można nawet zostać zdegradowanym.


Misje specjalne
(Special Hand Coded & Thardoids Missions)

Misje specjalne to misje, które nie powstają w sposób przypadkowy. Często jedna jest zależna od drugiej i pojawiają się w odpowiednim miejscu i czasie, a tak naprawdę to właśnie one zmieniają świat i ich wyniki często ukazywane są w galaktycznej prasie. Wiedza na temat tych misji niewątpliwie zmniejszy przyjemność gry, ale nie branie w nich udziału rownież, więc sam zdecyduj co chcesz zrobić. Szczerze mówiąc nie polecam ich tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z FFE. Zawsze można będzie do nich wrócić, natomiast tych którzy "zjedli zęby" na Frontierze nie wykonując misji Hand Coded, nakłaniam by zaczęli grać jeszcze raz i po zaliczeniu wszystkich, sami zadecydowali czy wracać do starego zapisu czy grać dalej.

Misje zostały rozdzielone na dwie kategorie:

The Hand Coded Missions - Zabij kilku ludzi i pomóż samotnemu Delfinowi  
The Thargoids Missions - Odkryj co naprawdę wydarzyło się u Thargoidów


Rangi i Medale
(Ranks)

Ten dział zawiera pełny spis Rang i Medali wojskowych, oraz Elite Rating, ilość potrzebnych punktów i kilka dobrych rad co zrobić by je zdobyć.Misje Standardowe >>>


do góry
Frontier: First Encounters by David Braben and Frontier Developments ©1995
Everything else ©2002 Marcin Oleksy unless otherwise stated
    PL Frontier: First Encounters Web Site