Home
Missions
Standard
Military
Hand Coded
Thargoids
Ranks
-

e-mail
PL FFE Site
Webmaster

Hosting by:
StareGry.pl
stare gry, klasyka,
abadonwareBest view: IE 5+
800x600
1024 x 768
screen resolution


Misje wojskowe
(Military missions)

Praca w zawodzie agenta dla Federal Military lub Imperial Navy.
Możesz kierować działaniami szpiegowskimi, dostarczać tajne dokumenty, i kilka innych rzeczy. Za te misje możesz otrzymać punkty, które zbierają się na podwyższenie rangi czy otrzymane medale. Jeśli chcesz zobaczyć co dają ci punkty i jak zdobyć medale spójrz do działu Ranks
Dostarczenia

(Delivery)

Punkty za wykonie misji: 2

Opis w misjach standardowychZabójstwa

(Assassination)

Punkty za wykonie misji: 14

Opis w misjach standardowych
Szpiegowanie

(Spying)

Punkty za wykonie misji: 16 (20 za doskonałe zdjęcia)

Misje szpiegowania znane są również jako fotografowania i za czasów Frontier: Elite II przysparzały wiele problemów. Postaram się wyjaśnić dokładnie o co w nich chodzi.

W tych misjach twoim zadaniem jest wykonanie zdjęcia obcych instalacji (np. laboratoria) które z reguły znajdują się na niezamieszkałych planetach. Bardzo często zanim zrobisz fotografię, będziesz musiał zniszczyć także wojskowego satelitę krążącego po orbicie, który próbuje przekazać poza system nr. rejestracyjny twego statku. Nie udaje mu się to jednak, ponieważ na wyposażeniu masz nadajnik, który skutecznie zakłóca transmisje satelitarną, pamiętaj jednak że musisz zniszczyć satelitę, w przeciwnym razie po opuszczeniu systemu trafisz na liste najbardziej poszukiwanych w galaktyce a wtedy...

Misje te dzielą się na Fotografowania oraz Tajne Misje (CLASSIFIED MISSION).
Przy fotografowaniach nie niszczysz satelity, przy tajnej misji obowiązkowo musisz to zrobić, gdyż jest to pośrednio część zadania którą należy wykonać.

Wyposażenie: przed podjęciem zlecenia pamiętaj by mieć jeden wolny luk rakietowy. Od armii otrzymasz bowiem wyposażenie niezbędne do wykonania misji:
-Aparat Fotograficzny za pomocą którego zrobisz zdjęcia
-Pocisk nuklearny (Nuclear Missile), niezbędny do zniszczenia satelity (Tajna Misja)
-Nadajnik do zatkania transmisji (Transmission Jammer), który działa automatycznie (nie musisz go w żaden sposób aktywować)

Jeśli uda ci się wykonać zdjęcie z bardzo bliskiej odległości (poniżej 10 km), otrzymasz dodatkowe 4 punkty za doskonałe fotografie, a więc warto się postarać.

BBS: Photograph the special forces base in the Phiagre system [1,-3] and return by midnight on 18-Feb-3250. Payment $1300

BBS: Classified Mission High risk, High secrecy Details on application only $1460 paid for the right applicant
Bombardowania

(Bombing)

Punkty za wykonie misji: 18

W tych misjach twoim zadaniem jest zbombardowanie baz wojskowych wroga w pobliskich systemach gwiezdnych, za pomocą otrzymanych od armii pocisków nuklearnych (broń atomowa). Spodziewaj się silnego oporu ze strony wroga kiedy będziesz zbliżał się do celu. Zdarza się również że pocisk nie zniszczy bazy, wtedy z dość dużej odległości strzelaj laserem. Jeśli zniszczysz wszystkich wrogów w powietrzu możesz podeprzeć się maksymalnym przyspieszeniem czasu. Pamiętaj że wiadomość o zniszczeniu bazy musi dotrzeć do zleceniodawcy przed upływem ustalonego czasu.

BBS: Destroy the military installation in the Facece system [0,-4]. Payment $25000. Return by midnight on 26-Jan-3250

 

Hand Coded missions >>>do góry
Frontier: First Encounters by David Braben and Frontier Developments ©1995
Everything else ©2008 Marcin Oleksy unless otherwise stated
    PL Frontier: First Encounters Web Site